MARCO/NOBELDEAL HQ
Marco
DEAL HQ
M
Rotterdam · 3028 HG · bj 1950

Brigantijnstraat 57-D

funda listing →
BACKGROUND

Leverage breakdown

Vraagprijs
€ 200.000
Min eigen cash
€ 48.500
Leverage %
24.3%
Best financier
Brickz
OVB (8%)
€ 16.000
Totale aankoopkosten
€ 218.500

Financiering opties

FinancierMax leningEigen cash
Collin (90% taxatie capped)€ 151.632€ 66.868
Brickz (85% koopsom)€ 170.000€ 48.500
BPF (82.5% koopsom)€ 165.000€ 53.500

Pand details

Woonoppervlak
52 m²
Perceel
Bouwjaar
1950
Energielabel
Aantal kamers
2
Aantal units

Taxatie + huur (geschat)

Markthuur p/m²/mnd
€ 18
Markthuur p/jaar
€ 11.232
Taxatie geschat
€ 168.480
Factor markthuur
17.8
Factor huidig
BAR markthuur
5.6%

Upside + flags

Transformatie: maybe
markthuur_source: R'dam centrum/Noord 20-22, Zuid 14-17, A-locaties 25+
transformatie: maybe

Marco actions