MARCO/NOBELDEAL HQ
Marco
DEAL HQ
M
Schiedam · 3112 DG · bj 1931

Broersvest 68-A2

funda listing →
INTERESSANT

Leverage breakdown

Vraagprijs
€ 310.000
Min eigen cash
€ 52.990
Leverage %
17.1%
Best financier
Collin
OVB (8%)
€ 24.800
Totale aankoopkosten
€ 337.300

Financiering opties

FinancierMax leningEigen cash
Collin (90% taxatie capped)€ 284.310€ 52.990
Brickz (85% koopsom)€ 263.500€ 73.800
BPF (82.5% koopsom)€ 255.750€ 81.550

Pand details

Woonoppervlak
117 m²
Perceel
Bouwjaar
1931
Energielabel
Aantal kamers
4
Aantal units

Taxatie + huur (geschat)

Markthuur p/m²/mnd
€ 15
Markthuur p/jaar
€ 21.060
Taxatie geschat
€ 315.900
Factor markthuur
14.7
Factor huidig
BAR markthuur
6.8%

Upside + flags

Transformatie: maybe
markthuur_source: Schiedam Oost
transformatie: maybe

Marco actions