MARCO/NOBELDEAL HQ
Marco
DEAL HQ
M
Amsterdam · 1013 KW · bj 1981

Realengracht 178

funda listing →
BACKGROUND

Leverage breakdown

Vraagprijs
€ 1.100.000
Min eigen cash
€ 255.500
Leverage %
23.2%
Best financier
Brickz
OVB (8%)
€ 88.000
Totale aankoopkosten
€ 1.190.500

Financiering opties

FinancierMax leningEigen cash
Collin (90% taxatie capped)€ 571.536€ 618.964
Brickz (85% koopsom)€ 935.000€ 255.500
BPF (82.5% koopsom)€ 907.500€ 283.000

Pand details

Woonoppervlak
126 m²
Perceel
Bouwjaar
1981
Energielabel
Aantal kamers
3
Aantal units

Taxatie + huur (geschat)

Markthuur p/m²/mnd
€ 28
Markthuur p/jaar
€ 42.336
Taxatie geschat
€ 635.040
Factor markthuur
26.0
Factor huidig
BAR markthuur
3.8%

Upside + flags

Transformatie: maybe
markthuur_source: Adam Westerpark
transformatie: maybe

Marco actions