MARCO/NOBELDEAL HQ
Marco
DEAL HQ
M
Delft · 2628 ED · bj 1930

Botaniestraat 18

funda listing →
BACKGROUND

Leverage breakdown

Vraagprijs
€ 430.000
Min eigen cash
€ 101.400
Leverage %
23.6%
Best financier
Brickz
OVB (8%)
€ 34.400
Totale aankoopkosten
€ 466.900

Financiering opties

FinancierMax leningEigen cash
Collin (90% taxatie capped)€ 236.520€ 230.380
Brickz (85% koopsom)€ 365.500€ 101.400
BPF (82.5% koopsom)€ 354.750€ 112.150

Pand details

Woonoppervlak
73 m²
Perceel
Bouwjaar
1930
Energielabel
Aantal kamers
3
Aantal units

Taxatie + huur (geschat)

Markthuur p/m²/mnd
€ 20
Markthuur p/jaar
€ 17.520
Taxatie geschat
€ 262.800
Factor markthuur
24.5
Factor huidig
BAR markthuur
4.1%

Upside + flags

Transformatie: maybe
markthuur_source: Centrum 22-25, perifeer 17-19
transformatie: maybe

Marco actions