MARCO/NOBELDEAL HQ
Marco
DEAL HQ
M
Utrecht · 3533 GK · bj 1936

Händelstraat 12

funda listing →
BACKGROUND

Leverage breakdown

Vraagprijs
€ 675.000
Min eigen cash
€ 157.750
Leverage %
23.4%
Best financier
Brickz
OVB (8%)
€ 54.000
Totale aankoopkosten
€ 731.500

Financiering opties

FinancierMax leningEigen cash
Collin (90% taxatie capped)€ 427.680€ 303.820
Brickz (85% koopsom)€ 573.750€ 157.750
BPF (82.5% koopsom)€ 556.875€ 174.625

Pand details

Woonoppervlak
120 m²
Perceel
105 m²
Bouwjaar
1936
Energielabel
Aantal kamers
5
Aantal units

Taxatie + huur (geschat)

Markthuur p/m²/mnd
€ 22
Markthuur p/jaar
€ 31.680
Taxatie geschat
€ 475.200
Factor markthuur
21.3
Factor huidig
BAR markthuur
4.7%

Upside + flags

Transformatie: maybe
markthuur_source: Binnenstad 24-28, Lombok/Wittevrouwen 22, buitenwijk 18-20
transformatie: maybe

Marco actions