MARCO/NOBELDEAL HQ
Marco
DEAL HQ
M
Den Haag · 2496 HE · bj 2000

Buizerdlaan 25

funda listing →
BACKGROUND

Leverage breakdown

Vraagprijs
€ 575.000
Min eigen cash
€ 134.750
Leverage %
23.4%
Best financier
Brickz
OVB (8%)
€ 46.000
Totale aankoopkosten
€ 623.500

Financiering opties

FinancierMax leningEigen cash
Collin (90% taxatie capped)€ 421.200€ 202.300
Brickz (85% koopsom)€ 488.750€ 134.750
BPF (82.5% koopsom)€ 474.375€ 149.125

Pand details

Woonoppervlak
130 m²
Perceel
137 m²
Bouwjaar
2000
Energielabel
Aantal kamers
4
Aantal units

Taxatie + huur (geschat)

Markthuur p/m²/mnd
€ 20
Markthuur p/jaar
€ 31.200
Taxatie geschat
€ 468.000
Factor markthuur
18.4
Factor huidig
BAR markthuur
5.4%

Upside + flags

Transformatie: maybe
markthuur_source: Centrum/Statenkwartier 22-26, buitenwijk 16-19
transformatie: maybe

Marco actions