MARCO/NOBELDEAL HQ
Marco
DEAL HQ
M
Rotterdam · 3053 ZE · bj 1933

Adrianalaan 267

funda listing →
BACKGROUND

Leverage breakdown

Vraagprijs
€ 865.000
Min eigen cash
€ 201.450
Leverage %
23.3%
Best financier
Brickz
OVB (8%)
€ 69.200
Totale aankoopkosten
€ 936.700

Financiering opties

FinancierMax leningEigen cash
Collin (90% taxatie capped)€ 387.828€ 548.872
Brickz (85% koopsom)€ 735.250€ 201.450
BPF (82.5% koopsom)€ 713.625€ 223.075

Pand details

Woonoppervlak
133 m²
Perceel
260 m²
Bouwjaar
1933
Energielabel
Aantal kamers
6
Aantal units

Taxatie + huur (geschat)

Markthuur p/m²/mnd
€ 18
Markthuur p/jaar
€ 28.728
Taxatie geschat
€ 430.920
Factor markthuur
30.1
Factor huidig
BAR markthuur
3.3%

Upside + flags

Transformatie: maybe
markthuur_source: R'dam centrum/Noord 20-22, Zuid 14-17, A-locaties 25+
transformatie: maybe

Marco actions