MARCO/NOBELDEAL HQ
Marco
DEAL HQ
M
Amsterdam · 1024 SP · bj 2024

Katrijpstraat 170

funda listing →
BACKGROUND

Leverage breakdown

Vraagprijs
€ 450.000
Min eigen cash
€ 106.000
Leverage %
23.6%
Best financier
Brickz
OVB (8%)
€ 36.000
Totale aankoopkosten
€ 488.500

Financiering opties

FinancierMax leningEigen cash
Collin (90% taxatie capped)€ 272.160€ 216.340
Brickz (85% koopsom)€ 382.500€ 106.000
BPF (82.5% koopsom)€ 371.250€ 117.250

Pand details

Woonoppervlak
60 m²
Perceel
Bouwjaar
2024
Energielabel
Aantal kamers
2
Aantal units

Taxatie + huur (geschat)

Markthuur p/m²/mnd
€ 28
Markthuur p/jaar
€ 20.160
Taxatie geschat
€ 302.400
Factor markthuur
22.3
Factor huidig
BAR markthuur
4.5%

Upside + flags

markthuur_source: Adam binnen ring midden 28-32, A-locatie 35+, buiten ring 22-26

Marco actions