MARCO/NOBELDEAL HQ
Marco
DEAL HQ
M
Den Haag · 2544 NM · bj 2018

Adriana van Roonlaan 122

funda listing →
BACKGROUND

Leverage breakdown

Vraagprijs
€ 1.250.000
Min eigen cash
€ 290.000
Leverage %
23.2%
Best financier
Brickz
OVB (8%)
€ 100.000
Totale aankoopkosten
€ 1.352.500

Financiering opties

FinancierMax leningEigen cash
Collin (90% taxatie capped)€ 599.400€ 753.100
Brickz (85% koopsom)€ 1.062.500€ 290.000
BPF (82.5% koopsom)€ 1.031.250€ 321.250

Pand details

Woonoppervlak
185 m²
Perceel
397 m²
Bouwjaar
2018
Energielabel
Aantal kamers
6
Aantal units

Taxatie + huur (geschat)

Markthuur p/m²/mnd
€ 20
Markthuur p/jaar
€ 44.400
Taxatie geschat
€ 666.000
Factor markthuur
28.2
Factor huidig
BAR markthuur
3.6%

Upside + flags

markthuur_source: Centrum/Statenkwartier 22-26, buitenwijk 16-19

Marco actions