MARCO/NOBELDEAL HQ
Marco
DEAL HQ
M
Amsterdam · 1091 CS · bj 1884

Blasiusstraat 34-2

funda listing →
BACKGROUND

Leverage breakdown

Vraagprijs
€ 750.000
Min eigen cash
€ 175.000
Leverage %
23.3%
Best financier
Brickz
OVB (8%)
€ 60.000
Totale aankoopkosten
€ 812.500

Financiering opties

FinancierMax leningEigen cash
Collin (90% taxatie capped)€ 315.900€ 496.600
Brickz (85% koopsom)€ 637.500€ 175.000
BPF (82.5% koopsom)€ 618.750€ 193.750

Pand details

Woonoppervlak
75 m²
Perceel
Bouwjaar
1884
Energielabel
Aantal kamers
3
Aantal units

Taxatie + huur (geschat)

Markthuur p/m²/mnd
€ 26
Markthuur p/jaar
€ 23.400
Taxatie geschat
€ 351.000
Factor markthuur
32.1
Factor huidig
BAR markthuur
3.1%

Upside + flags

markthuur_source: Adam Oost (Oosterparkbuurt)

Marco actions