MARCO/NOBELDEAL HQ
Marco
DEAL HQ
M
Utrecht · 3531 TD · bj 1904

Padangstraat 66

funda listing →
BACKGROUND

Leverage breakdown

Vraagprijs
€ 669.000
Min eigen cash
€ 156.370
Leverage %
23.4%
Best financier
Brickz
OVB (8%)
€ 53.520
Totale aankoopkosten
€ 725.020

Financiering opties

FinancierMax leningEigen cash
Collin (90% taxatie capped)€ 392.040€ 332.980
Brickz (85% koopsom)€ 568.650€ 156.370
BPF (82.5% koopsom)€ 551.925€ 173.095

Pand details

Woonoppervlak
110 m²
Perceel
81 m²
Bouwjaar
1904
Energielabel
Aantal kamers
5
Aantal units

Taxatie + huur (geschat)

Markthuur p/m²/mnd
€ 22
Markthuur p/jaar
€ 29.040
Taxatie geschat
€ 435.600
Factor markthuur
23.0
Factor huidig
BAR markthuur
4.3%

Upside + flags

Transformatie: maybe
markthuur_source: Utrecht Oog in Al
transformatie: maybe

Marco actions