MARCO/NOBELDEAL HQ
Marco
DEAL HQ
M
Leiden · 2324 LJ · bj 1994

Louis Armstronglaan 95

funda listing →
BACKGROUND

Leverage breakdown

Vraagprijs
€ 405.000
Min eigen cash
€ 95.650
Leverage %
23.6%
Best financier
Brickz
OVB (8%)
€ 32.400
Totale aankoopkosten
€ 439.900

Financiering opties

FinancierMax leningEigen cash
Collin (90% taxatie capped)€ 233.928€ 205.972
Brickz (85% koopsom)€ 344.250€ 95.650
BPF (82.5% koopsom)€ 334.125€ 105.775

Pand details

Woonoppervlak
76 m²
Perceel
Bouwjaar
1994
Energielabel
Aantal kamers
3
Aantal units

Taxatie + huur (geschat)

Markthuur p/m²/mnd
€ 19
Markthuur p/jaar
€ 17.328
Taxatie geschat
€ 259.920
Factor markthuur
23.4
Factor huidig
BAR markthuur
4.3%

Upside + flags

Transformatie: maybe
markthuur_source: Centrum 20-24, buitenwijk 16-18
transformatie: maybe

Marco actions