MARCO/NOBELDEAL HQ
Marco
DEAL HQ
M
Amsterdam · 1093 CN · bj 1978

Wagenaarstraat 333

funda listing →
BACKGROUND

Leverage breakdown

Vraagprijs
€ 595.000
Min eigen cash
€ 139.350
Leverage %
23.4%
Best financier
Brickz
OVB (8%)
€ 47.600
Totale aankoopkosten
€ 645.100

Financiering opties

FinancierMax leningEigen cash
Collin (90% taxatie capped)€ 332.748€ 312.352
Brickz (85% koopsom)€ 505.750€ 139.350
BPF (82.5% koopsom)€ 490.875€ 154.225

Pand details

Woonoppervlak
79 m²
Perceel
Bouwjaar
1978
Energielabel
Aantal kamers
4
Aantal units

Taxatie + huur (geschat)

Markthuur p/m²/mnd
€ 26
Markthuur p/jaar
€ 24.648
Taxatie geschat
€ 369.720
Factor markthuur
24.1
Factor huidig
BAR markthuur
4.1%

Upside + flags

markthuur_source: Adam Oost

Marco actions