MARCO/NOBELDEAL HQ
Marco
DEAL HQ
M
Amsterdam · 1096 DV · bj 2021

Lindenhoevestraat 61

funda listing →
BACKGROUND

Leverage breakdown

Vraagprijs
€ 875.000
Min eigen cash
€ 203.750
Leverage %
23.3%
Best financier
Brickz
OVB (8%)
€ 70.000
Totale aankoopkosten
€ 947.500

Financiering opties

FinancierMax leningEigen cash
Collin (90% taxatie capped)€ 498.960€ 448.540
Brickz (85% koopsom)€ 743.750€ 203.750
BPF (82.5% koopsom)€ 721.875€ 225.625

Pand details

Woonoppervlak
110 m²
Perceel
Bouwjaar
2021
Energielabel
Aantal kamers
4
Aantal units

Taxatie + huur (geschat)

Markthuur p/m²/mnd
€ 28
Markthuur p/jaar
€ 36.960
Taxatie geschat
€ 554.400
Factor markthuur
23.7
Factor huidig
BAR markthuur
4.2%

Upside + flags

markthuur_source: Adam binnen ring midden 28-32, A-locatie 35+, buiten ring 22-26

Marco actions