MARCO/NOBELDEAL HQ
Marco
DEAL HQ
M
Den Haag · 2566 RJ · bj 1951

Kraaienlaan 62

funda listing →
BACKGROUND

Leverage breakdown

Vraagprijs
€ 450.000
Min eigen cash
€ 106.000
Leverage %
23.6%
Best financier
Brickz
OVB (8%)
€ 36.000
Totale aankoopkosten
€ 488.500

Financiering opties

FinancierMax leningEigen cash
Collin (90% taxatie capped)€ 171.720€ 316.780
Brickz (85% koopsom)€ 382.500€ 106.000
BPF (82.5% koopsom)€ 371.250€ 117.250

Pand details

Woonoppervlak
53 m²
Perceel
Bouwjaar
1951
Energielabel
Aantal kamers
3
Aantal units

Taxatie + huur (geschat)

Markthuur p/m²/mnd
€ 20
Markthuur p/jaar
€ 12.720
Taxatie geschat
€ 190.800
Factor markthuur
35.4
Factor huidig
BAR markthuur
2.8%

Upside + flags

Transformatie: maybe
markthuur_source: Centrum/Statenkwartier 22-26, buitenwijk 16-19
transformatie: maybe

Marco actions