MARCO/NOBELDEAL HQ
Marco
DEAL HQ
M
Schiedam · 3114 RA · bj 1890

Den Bommelsestraat 5

funda listing →
BACKGROUND

Leverage breakdown

Vraagprijs
€ 350.000
Min eigen cash
€ 83.000
Leverage %
23.7%
Best financier
Brickz
OVB (8%)
€ 28.000
Totale aankoopkosten
€ 380.500

Financiering opties

FinancierMax leningEigen cash
Collin (90% taxatie capped)€ 223.560€ 156.940
Brickz (85% koopsom)€ 297.500€ 83.000
BPF (82.5% koopsom)€ 288.750€ 91.750

Pand details

Woonoppervlak
92 m²
Perceel
60 m²
Bouwjaar
1890
Energielabel
Aantal kamers
4
Aantal units

Taxatie + huur (geschat)

Markthuur p/m²/mnd
€ 15
Markthuur p/jaar
€ 16.560
Taxatie geschat
€ 248.400
Factor markthuur
21.1
Factor huidig
BAR markthuur
4.7%

Upside + flags

Transformatie: maybe
markthuur_source: Schiedam West
transformatie: maybe

Marco actions