MARCO/NOBELDEAL HQ
Marco
DEAL HQ
M
Utrecht · 3544 MG · bj 2006

Anton Pieckhof 4

funda listing →
BACKGROUND

Leverage breakdown

Vraagprijs
€ 800.000
Min eigen cash
€ 186.500
Leverage %
23.3%
Best financier
Brickz
OVB (8%)
€ 64.000
Totale aankoopkosten
€ 866.500

Financiering opties

FinancierMax leningEigen cash
Collin (90% taxatie capped)€ 573.804€ 292.696
Brickz (85% koopsom)€ 680.000€ 186.500
BPF (82.5% koopsom)€ 660.000€ 206.500

Pand details

Woonoppervlak
161 m²
Perceel
122 m²
Bouwjaar
2006
Energielabel
Aantal kamers
6
Aantal units

Taxatie + huur (geschat)

Markthuur p/m²/mnd
€ 22
Markthuur p/jaar
€ 42.504
Taxatie geschat
€ 637.560
Factor markthuur
18.8
Factor huidig
BAR markthuur
5.3%

Upside + flags

markthuur_source: Binnenstad 24-28, Lombok/Wittevrouwen 22, buitenwijk 18-20

Marco actions