MARCO/NOBELDEAL HQ
Marco
DEAL HQ
M
Utrecht · 3571 ZW · bj 1972

Molengraaffplantsoen 39

funda listing →
BACKGROUND

Leverage breakdown

Vraagprijs
€ 375.000
Min eigen cash
€ 88.750
Leverage %
23.7%
Best financier
Brickz
OVB (8%)
€ 30.000
Totale aankoopkosten
€ 407.500

Financiering opties

FinancierMax leningEigen cash
Collin (90% taxatie capped)€ 270.864€ 136.636
Brickz (85% koopsom)€ 318.750€ 88.750
BPF (82.5% koopsom)€ 309.375€ 98.125

Pand details

Woonoppervlak
76 m²
Perceel
Bouwjaar
1972
Energielabel
Aantal kamers
3
Aantal units

Taxatie + huur (geschat)

Markthuur p/m²/mnd
€ 22
Markthuur p/jaar
€ 20.064
Taxatie geschat
€ 300.960
Factor markthuur
18.7
Factor huidig
BAR markthuur
5.4%

Upside + flags

Transformatie: maybe
markthuur_source: Binnenstad 24-28, Lombok/Wittevrouwen 22, buitenwijk 18-20
transformatie: maybe

Marco actions